این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
پنجمين دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 5th International Conference on Internet of Things and Its Application

فراخوان انتخاب رساله و پایان‌‌نامه برتر در حوزه اینترنت اشیاء(تحصیلات تکمیلی)


ارسال شده در تاریخ :
فراخوان انتخاب رساله و پایان‌‌نامه برتر در حوزه اینترنت اشیاء(تحصیلات تکمیلی)

همزمان با برگزاری پنجمین کنفرانس بین المللی اینترنت اشیاء و کاربردها، از رساله و پایان‌نامه‌های برتر در حوزه اینترنت اشیاء تقدیر به عمل خواهد آمد.


دانشگاه اصفهان از رساله‌های دکتری برتر و قابل تقدیر (تاریخ دفاع بعد از  ۱ / ۱ / ۹۸   ۱ / ۱ / ۹۶) و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد برتر و قابل تقدیر (تاریخ دفاع بعد از ۱ / ۱ / ۹۹ ۱ / ۱ / ۹۶ ) که در زمینه‌های مرتبط با اینترنت اشیاء باشند، قدردانی می‌نماید.

ارزیابی رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها بر اساس آئین‌نامه انتخاب رساله و پایان‌نامه برتر توسط کمیته داوران صورت می‌گیرد. از منتخبین در مراسم اختتامیه پنجمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها تقدیر به عمل می‌آید. مهلت ارسال مستندات لازم تا  ۲۹ / ۱۲ / ۹۹    ۱ / ۲ / ۱۴۰۰ است.

ارزیابی رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها در دو مرحله صورت می‌پذیرد:

۱- در مرحله اول، فرم‌های مربوطه براي هر پایان‌نامه/ رساله توسط اساتيد راهنما تکميل و امضا شده و به نشانی iot2021@res.ui.ac.ir ارسال می‌شود.

۲- در مرحله دوم، پس از ارزیابی فرم‌های دريافت شده، نامزدهای پایان‌نامه‌ها/ رساله‌های برتر توسط كميته ‌علمي تعیین می‌شود. در اين مرحله در صورت نیاز، از اساتيد راهنماي پایان‌نامه‌ها/ رساله‌های منتخب دعوت می‌شود که پايان‌نامه/ رساله و دستاوردهاي آن را جهت بررسي بيشتر و ارزیابی دقیق‌تر به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمايند. نتيجه ارزيابي نهایی تا تاريخ  ۱۵ / ۲ / ۱۴۰۰ اعلام می‌شود.

جهت ارسال مدارک فرم‌های تکميل شده در قالب يک فايل فشرده ‌شده را که به اسم دانشجو و دانشگاه محل تحصيل با ساختار Name.FamilyName.University.zip نام‌گذاری شده است، به نشانی iot2021@res.ui.ac.ir ارسال نماييد.
 

• فرم درخواست شرکت در فرآیند انتخاب رساله/ پایان‌نامه برتر
 

• فرم ثبت اطلاعات مقالات مربوط رساله/ پایان‌نامه
فایل‌های مورد نیاز

فراخوان ویژه

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)