این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
پنجمين دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 5th International Conference on Internet of Things and Its Application

اعلام نتایج داوری کنفرانس + توضیح تکمیلی


ارسال شده در تاریخ :
اعلام نتایج داوری کنفرانس + توضیح تکمیلی

نتایج داوری مقالات پنجمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها پس از برگزاری جلسه‌ی کمیته‌ی علمی، در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ مشخص شد. جهت ارسال ...


به استحضار پژوهشگران گرامی می‌رساند، نتایج داوری مقالات پنجمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها پس از برگزاری جلسه‌ی کمیته‌ی علمی، در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ مشخص شد.

ضمن تبریک به پژوهشگرانی که مقاله‌ی آن‌ها در پنجمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها پذیرفته شده است، توجه شما را به نکات زیر جلب می‌نماییم:


۱- نویسندگان همه‌ی مقالات موظف هستند، متن اصلاحیه مقالات را مطابق با روند توضیح داده شده در ادامه، حداکثر تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه در سایت ارسال نمایند (کارتابل کاربران --> بخش وضعیت مقاله). نتیجه بررسی اصلاحات از طریق ایمیل مشخص شده در سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.


۲- مقالاتی که اصلاحات آن‌ها مورد تایید داوران کمیته علمی کنفرانس قرار گرفته است می‌توانند نسبت به واریز هزینه اقدام و در سیستم ثبت نموده و تایید پذیرش نهایی مقاله را دریافت نمایند. (در قسمت "خدمات" گزینه‌ی متناسب با خود را انتخاب و ثبت کرده، سپس در قسمت "پرداخت آنلاین" نسبت به پرداخت هزینه‌ها اقدام گردد)


۳- مقالاتی که تایید پذیرش‌نهایی را دریافت کرده‌اند، باید حداکثر تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه یک ویدئوی ارائه‌ی حداکثر ۱۰ دقیقه‌ای از مقاله‌ی خود مطابق با ساختار تعیین شده تهیه و ارسال نمایند (کارتابل کاربران --> بخش وضعیت مقاله).


۴-  نویسندگان مقالاتی که برای ارائه‌ی آنلاین در نشست‌ها انتخاب شده‌اند، می‌بایست طبق برنامه‌ی زمان‌بندی که متعاقبا از طریق سایت کنفرانس اعلام خواهد شد در نشست مجازی حاضر شوند و پس از پخش ویدئو، به‌صورت آنلاین به سوالات حاضرین در نشست و اعضای کمیته‌ی علمی ناظر پاسخ دهند.

۵-  تنها مقالاتی در مجموعه‌ی مقالات کنفرانس درج و در Civilica ،  ISCو IEEE نمایه خواهند شد که حداقل یکی از نویسندگان آن‌ها در کنفرانس ثبت‌نام و هزینه‌ی لازم را پرداخت کرده باشد.

۶-  گواهی ارائه مقالات و شرکت در کنفرانس پس از برگزاری و به  صورت الکترونیکی برای نویسندگان صادر خواهد شد.
فایل‌های مورد نیاز

فراخوان ویژه

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)