این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
پنجمين دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 5th International Conference on Internet of Things and Its Application

اعلام نتایج داوری فراخوان ویژه + توضیح تکمیلی


ارسال شده در تاریخ :
اعلام نتایج داوری فراخوان ویژه + توضیح تکمیلی

نتایج داوری مقالات فراخوان ویژه پس از برگزاری جلسه‌ی کمیته‌ی علمی، در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ مشخص شد. نویسندگان محترم به نکات ذیل توجه فرمایند:...


قابل توجه افرادی که مقاله‌های آنها مورد پذیرش(سخنرانی یا پوستر) قرار گرفته است:

 

مسیر بارگذاری فایل‌ها:  ورود به پنل کاربری ---> منوی وضعیت مقاله ---> قسمت فایل های مرتبط با این مقاله

مراحل مورد نیاز برای مقالات پذیرش شده(هم سخنرانی و هم پوستر):

۱- نویسندگان همه‌ی مقالات موظف هستند، فایل اصلاح شده مقاله بر اساس نظرات داوران را در سایت ارسال نمایند (کارتابل کاربران --> بخش وضعیت مقاله--> فایلهای مرتبط --> فایل اصلاح شده مقاله بر اساس نظرات داوران ). نتیجه بررسی اصلاحات از طریق ایمیل مشخص شده در سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.(نکته مهم: سه فایل باید تهیه گردد[فایل سورس اصلاح شده(ورد یا لاتک) + پی دی اف آن + فایل پی دی اف که اصلاحات در آن هایلایت شده باشند] همگی را زیپ کرده و فایل زیپ شده را ارسال نمایید) (برای مقالات فراخوان ویژه، آخرین مهلت برای ارسال اصلاحات ۱۲ اردیبهشت ماه است)


۲- مقالاتی که اصلاحات آن‌ها مورد تایید داوران کمیته علمی کنفرانس قرار گرفته است می‌توانند نسبت به واریز هزینه اقدام و در سیستم ثبت نموده و تایید پذیرش نهایی مقاله را دریافت نمایند. (در قسمت "خدمات" گزینه "شرکت در فراخوان ویژه صنعت با ارائه مقاله" انتخاب و ثبت کرده، سپس در قسمت "پرداخت آنلاین" نسبت به پرداخت هزینه‌ اقدام گردد). 
(نکته مهم: جهت جلوگیری از ایجاد مشکل، حتما از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید)

۳- تهیه اسلایدهای ارائه و ارسال فایل pdf آن.(سخنرانی- پوستر)
 

۴- تهیه ویدئوی ارائه 10 دقیقه‌ای به فرمت mp4  و ارسال فایل زیپ شده آن.(هم برای سخنرانی‌ها و هم برای پوسترها) (برای مقالات فراخوان ویژه، آخرین مهلت برای ارسال ویدئو ۱۵ اردیبهشت ماه است)

۵-  مقالات فراخوان ویژه  فقط در صورتی در Civilica و  ISC نمایه خواهند شد که حداقل یکی از نویسندگان آن‌ها در کنفرانس ثبت‌نام و هزینه‌ی لازم را پرداخت کرده باشد و همچنین در روز کنفرانس در جلسه حضور مجازی داشته باشد. (در نمایه شدن هیچ تفاوتی بین مقالات پذیرفته شده به صورت سخنرانی و مقالات پذیرفته شده به صورت پوستری وجود ندارد)
 

۶-  گواهی ارائه مقالات و شرکت در کنفرانس پس از برگزاری و به  صورت الکترونیکی برای همه مقالات (پوستری/سخنرانی) صادر خواهد شد.


۷-  گواهی ارائه مقالات و شرکت در کنفرانس پس از برگزاری و به  صورت الکترونیکی برای نویسندگان صادر خواهد شد.


تهیه و ارسال فایل ویدیویی برای مقالات سخنرانی

 1. ارائه دهندگان لازم است یک فایل پاورپوینت مطابق با الگوهای قرار داده شده در سایت، تهیه کنند(لینک دانلود فایل قالب پاورپوینت).
 2. در مرحله بعد ویدیوی ارائه توسط خودتان از روی فایل پاورپوینت با زمان حداکثر 10دقیقه و فرمت mp4 آماده گردد(فیلم راهنما).
 3. پس از تهیه ویدئو درصورتیکه حجم آن بالاتر از 25 مگابایت باشد، لازم است با استفاده از نرم افزارهای کاهش حجم، مانند HandBrake حجم ویدئو را حتما به کمتر از 25 مگابایت کاهش دهید(راهنمای کاهش حجم).
 4. نام فایل ویدئویی را تغییر دهید به کد مقاله خودتان (به عنوان مثال: IoT2021-02760227.mp4 ) سپس آنرا فشرده با فرمت زیپ کنید(IoT2021-02760227.zip )
 5.  جهت بارگذاری فایل به قسمت (کارتابل کاربران --> بخش وضعیت مقاله--> فایلهای مرتبط -->  فایل ویدئوی ارایه در قالب مشخص شده همایش )در سایت مراجعه کنید.


چگونگی ارائه مقاله در کنفرانس برای مقالات سخنرانی 

 1. در روز کنفرانس مطابق با برنامه زمان­بندی ارائه مقالات که در سایت کنفرانس اطلاع رسانی خواهد شد، لازم است نویسنده اول یا نویسنده مسئول مقاله حتما در نشست مقاله مربوطه که بر بستر آنلاین سیستم برگزار میگردد، حضور داشته باشد.
 2. فایل ویدئوی مقاله که قبلا بارگذاری شده است توسط رئیس نشست پخش می شود و سپس نویسنده می بایست به مدت 5 دقیقه برای پرسش و پاسخ مشارکت داشته باشد.
 3. صدور گواهی ارائه مقاله منوط به حضور نویسنده اول یا نویسنده مسئول مقاله در زمان برگزاری نشست خواهد بود.


تهیه و ارسال فایل ویدیویی برای مقالات پوستر

 1. ارائه دهندگان لازم است یک فایل پاورپوینت مطابق با الگوهای قرار داده شده در سایت، تهیه کنند(لینک دانلود فایل قالب پاورپوینت).
 2. در مرحله بعد ویدیوی ارائه توسط خودتان از روی فایل پاورپوینت با زمان حداکثر 10دقیقه و فرمت mp4 آماده گردد(فیلم راهنما).
 3. پس از تهیه ویدئو درصورتیکه حجم آن بالاتر از 25 مگابایت باشد، لازم است با استفاده از نرم افزارهای کاهش حجم، مانند HandBrake حجم ویدئو را حتما به کمتر از 25 مگابایت کاهش دهید(راهنمای کاهش حجم).
 4. نام فایل ویدئویی را تغییر دهید به کد مقاله (به عنوان مثال: IoT2021-02760227.mp4 ) سپس آنرا فشرده با فرمت زیپ کنید(IoT2021-02760227.zip )
 5.  جهت بارگذاری فایل به قسمت (کارتابل کاربران --> بخش وضعیت مقاله-->فایلهای مرتبط -->  فایل ویدئوی ارایه در قالب مشخص شده همایش )در سایت مراجعه کنید.

چگونگی ارائه مقاله برای مقالات پوستر

 • در روزهای کنفرانس مطابق با برنامه زمان­بندی ارائه مقالات پوستر که در سایت کنفرانس اطلاع رسانی خواهد شد، مقالات پوستری در پنل پوسترها نمایش داده خواهند شد و امکان بازدید آنها و مشاهده ویدئوی ضبط شده توسط مراجعه کنندگان و پرسش و پاسخ با نویسندگان وجود خواهد داشت. نویسندگان مقالات در ساعت مربوطه در سامانه آنلاین بوده و به پرسشهای مخاطبین پاسخ  و با ایشان ارتباط برقرار کنند.فایل‌های مورد نیاز

فراخوان ویژه

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)