این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
پنجمين دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 5th International Conference on Internet of Things and Its Application

اعلام مقالات برگزیده کنفرانس جهت معرفی به مجله علمی پژوهشی محاسبات و امنیت


ارسال شده در تاریخ :
اعلام مقالات برگزیده کنفرانس جهت معرفی به مجله علمی پژوهشی محاسبات و امنیت

با افتخار به اطلاع می‌رساند....


با توجه به کیفیت بالای مقاله‌های پذیرفته شده در پنجمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها (IoT2021) کمیته علمی مجله علمی و پژوهشی محاسبات و امنیت (Journal of Computing and Security) تعدادی از مقالات برتر کنفرانس را جهت چاپ در این مجله انتخاب نموده‌اند، ضمن عرض تبریک به نویسندگان این مقاله‌ها، دعوت می‌شود تا نسخه گسترش یافته مقاله خود را به مجله محاسبات و امنیت دانشگاه اصفهان ارسال نمایید. مقاله توسعه یافته بایستی به زبان انگلیسی بوده و حداقل 30% گسترش نسبت به مقاله ارائه شده در کنفرانس IoT 2021 داشته باشد.

از طریق ایمیل به نویسندگان مسئول مقالات برگزیده، مراحل انجام کار توضیح داده شده است.


به منظور ارج نهادن به زحمات علمی شما در کنفرانس IoT، مقاله گسترش یافته تنها توسط 1 داور بررسی می‌شود و تلاش می‌گردد نتایج داوری در کمتر از 2 ماه آماده شود. بدین منظور، حین ارسال مقاله به مجله محاسبات و امنیت، در قسمت Comment to Editor ذکر شود که مقاله ارسالی، گسترشی بر مقاله ارائه شده در کنفرانس IoT 2021 است و در یک فایل مجزا، تغییرات و گسترش‌های انجام شده ذکر گردد. مهلت ارسال مقاله گسترش یافته، 31 تیر 1400 می‌باشد

 

آدرس سایت مجله:
http://jcomsec.ui.ac.ir

درباره مجله محاسبات و امنیت

مجله محاسبات و امنیت (Journal of Computing and Security (JCS)) یک مجله بین‌المللی است که به طور مشترک توسط دانشگاه اصفهان (UI) و انجمن رمزنگاری ایران (ISC) منتشر می‌شود. این مجله در سال 1392 شمسی (2014 میلادی) بعنوان یک مجله علمی و پژوهشی معتبر تأسیس شده است؛ که با داشتن رتبه A از سوی وزارت علوم، اقدام به پذیرش و انتشار تحقیقات اصیل در همه زمینه‌های رایانش مدرن و امنیت اطلاعات به زبان انگلیسی می‌کند. JCS یک مجله با دسترسی آزاد است که به خوانندگان اجازه می‌دهد تا بصورت رایگان به متن کامل کلیه مقالات منتشر شده در وب سایت مجله به آدرس http://jcomsec.ui.ac.ir دسترسی داشته باشند. این مجله دو شماره در هر سال چاپ می‌کند (بهار و پاییز) به نحوی که هر شماره مشتمل بر 3-6 مقاله می‌باشد. هزینه چاپ مقالات در JCS رایگان است.

 

لینک‌های مرتبط
سایت اصلی مجله:
http://jcomsec.ui.ac.ir
اطلاعات بیشتر در مورد مجله:
http://jcomsec.ui.ac.ir/journal/about
اهداف و حوزه مجله:
http://jcomsec.ui.ac.ir/journal/aim_scope
تیم علمی مجله:
http://jcomsec.ui.ac.ir/journal/editorial.board
فرآیند داوری مقالات:
http://jcomsec.ui.ac.ir/journal/process
راهنمای نویسندگان:
http://jcomsec.ui.ac.ir/journal/authors.note
 فایل‌های مورد نیاز

فراخوان ویژه

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)