این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
پنجمين دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 5th International Conference on Internet of Things and Its Application

:: سوالات متداول


ردیف پرسش پاسخ
1 آیا شرکت در کارگاه های آموزشی کنفرانس با ارایه مدرک پایان دوره همراه است؟ بلی
2 هزینه مقالات فارسی و انگلیسی یکسان است؟ برای نویسندگانی که وابستگی به دانشگاه‌های داخل کشور داشته باشند، یکسان است.
3 آیا برای مقالات انگلیسی باید به صورت دلاری هزینه را پرداخت کرد؟ خیر، هزینه دلاری برای نویسندگانی است که از خارج کشور مقاله سابمیت می‌کنند. 
4 امکان داوری زود هنگام مقالات (قبل از تاریخ اعلام نتایج داوری) وجود دارد؟ خیر، نتیجه داوری مقالات پس از تشکیل جلسه نهایی کمیته داوری در تاریخ ذکر شده در سایت، به اطلاع نویسندگان خواهد رسید.
5 آیا مقالات پذیرفته شده نمایه خواهند شد؟ مقالات پذیرفته شده(پوستری یا سخنرانی) کنفرانس در ISC و سیویلیکا و مقالات انگلیسی (پوستری یا سخنرانی) در IEEE explore نمایه خواهند شد.
6 گواهی ارائه مقالات چگونه به نویسندگان ارسال می شود؟ بعد از جمع‌بندی مقالات، برای نویسندگانی که مقاله‌ی خویش را در کنفرانس ارائه داده‌اند، گواهینامه ارائه مقاله صادر و از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.
آن دسته از مقالاتی که ارایه نشده‌اند، از مجموعه مقالات کنفرانس حذف شده و لذا نه گواهینامه ارایه برای این مقالات صادر خواهد شد و نه نمایه خواهند شد.
7 آیا در صورت پذیرش، گواهی مقالاتی که به صورت شفاهی ارائه خواهند شد، با مقالات پوستری متفاوت خواهد بود؟ خیر. گواهی ارائه مقالات یکسان است. 
8 آیا مقالات پوستر نیز در مجموعه مقالات چاپ خواهد شد؟ بلی. در مجموعه مقالات چاپ خواهند شد.
9 از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می‌گردد؟ هر فرد می‌تواند حداکثر ۴ مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای همایش ارسال نمایید.
10 محدودیت تعداد صفحات مقالات فارسی به چه صورت است؟ مقالات فارسی می توانند در حداکثر ۶ صفحه (طبق قالب نگارش مقالات فارسی کنفرانس) نگارش شوند. مقالات فارسی به ازای هر صفحه ی اضافی بیش از 6 صفحه (و حداکثر تا سقف ۸ صفحه) مشمول هزینه اضافی ۶۰۰۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال) به ازای هر صفحه اضافی خواهند شد. 
11 محدودیت تعداد صفحات مقالات انگلیسی به چه صورت است؟ مقالات انگلیسی می‌توانند در  حداکثر  ۶ صفحه  (طبق قالب نگارش مقالات انگلیسی کنفرانس) نگارش شوند. مقالات انگلیسی به ازای هر صفحه ی اضافی بیش از ۶ صفحه (و حداکثر تا سقف ۸صفحه) مشمول هزینه اضافی ۶۰۰۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال) به ازای هر صفحه اضافی خواهند شد. 
12 نحوه ارائه مقالات به صورت مجازی چگونه خواهد بود؟ ارائه کننده یک ویدئو ۱۰ دقیقه‌ای آماده و قبل از برگزاری آن را برای دبیرخانه ارسال می‌کند، در روز برگزاری کنفرانس نیز باید آنلاین شود و بعد پخش ارائه، به پرسشهای حاضران پاسخ دهد.
 

فایل‌های مورد نیاز

فراخوان ویژه

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)